RSS voog

Welcome to my digital orienteering map arcive!

At this site I will publish maps and routes from my orienteering competitions and trainings.
For my training log see also: Attackpoint log
Tschaekob's orienteering training log

Nikolaus-OL (2018-12-16)
pühapäev 16 detsember 2018
Kategooria: Training
Götzenmühle, TGV Horn, germany
Training Götzenbachtal (2018-12-08)
laupäev 8 detsember 2018
Kategooria: Training
Götzenbachtal 2, germany
13. Rottenburger Rammert Run (2018-11-18)
pühapäev 18 november 2018
Kategooria: Competition
germany
JAKT collect controls (2018-11-04)
pühapäev 4 november 2018
Kategooria: Training
Galgenberg, DTB, germany
JAKT Golf-O (2018-11-04)
pühapäev 4 november 2018
Kategooria: Training
Galgenberg, DTB, germany
JAKT Short legs (2018-11-03)
laupäev 3 november 2018
Kategooria: Training
Schöne Berge, DTB, germany
JAKT Set controls (2018-11-03)
laupäev 3 november 2018
Kategooria: Training
Galgenberg, DTB, germany
Regional Ranking Event Gundelfingen (2018-10-21)
pühapäev 21 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Leheneck, Gundelfinger Turnerschaft, germany
Regional Chaps Relay Leg 4 (2018-10-20)
laupäev 20 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Bergwald, TuS Karlsruhe Rüppur, germany
relay, vahetus 4
Regional Champs Relay Leg 2 (2018-10-20)
laupäev 20 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Bergwald, TuS Karlsruhe Rüppur, germany
relay, vahetus 2
Arge-Alp Cup Individual (2018-10-14)
pühapäev 14 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Prodkamm, OLG St.Gallen, switzerland
Arge-Alp Cup Relay (2018-10-13)
laupäev 13 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Prodalp, OLG St.Gallen, switzerland
relay, vahetus 1
D-Cup 1. Leg (2018-09-30)
pühapäev 30 september 2018
Kategooria: Competition
Naussische Schweiz, OLF Mainz, germany
relay
National Champs Long distance (2018-09-29)
laupäev 29 september 2018
Kategooria: Competition
Naussische Schweiz, OLF Mainz, germany
Regional Champs Long Distance (2018-09-16)
pühapäev 16 september 2018
Kategooria: Competition
Bembemberlesberg, TGV Horn, germany
Collecting controls (2018-09-15)
laupäev 15 september 2018
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Checking Controls (2018-09-15)
laupäev 15 september 2018
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Testrun H19 (2018-09-14)
reede 14 september 2018
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
National ranking event long distance (2018-09-09)
pühapäev 9 september 2018
Kategooria: Competition
Maibolte, OWL, germany
German Championships Middle distance (2018-09-08)
laupäev 8 september 2018
Kategooria: Competition
Maibolte, OWL, germany
10. RMRL Offenbach (2018-08-26)
pühapäev 26 august 2018
Kategooria: Competition
Rosenhöhe, OLV Steinberg, germany
RheinMain CityRace (2018-08-25)
laupäev 25 august 2018
Kategooria: Competition
Wetterpark, Gymnasion Offenbach, germany
Lakes 5 Days Day 5 (2018-08-03)
reede 3 august 2018
Kategooria: Competition
Dale Park, Lakeland Orienteering Club, England
Lakes 5 Days Day 4 (2018-08-02)
neljapäev 2 august 2018
Kategooria: Competition
Askham Fell, Border Lines Orienteering Club, England
Urban Street Race Ulverston (2018-08-01)
kolmapäev 1 august 2018
Kategooria: Competition
Ulverstone, Lakeland Orienteering Club, England
Lakes 5 Days Day 3 (2018-07-31)
teisipäev 31 juuli 2018
Kategooria: Competition
Whinlatter, WCOC, England
Lakes 5 Days Day 2 (2018-07-30)
esmaspäev 30 juuli 2018
Kategooria: Competition
Angle Tarn Pikes, SROC, England
Lase 5 Days Day 1 (2018-07-29)
pühapäev 29 juuli 2018
Kategooria: Competition
Silver Howe and Blea Rigg, Deeside Orienteering Club, England
Regional Ranking Event Ohlsbach (2018-07-15)
pühapäev 15 juuli 2018
Kategooria: Competition
Hoher Stein, TV Ohlsbach, germany
Sprint-Training Ludwigsburg (2018-06-28)
neljapäev 28 juuni 2018
Kategooria: Training
Pädagogische Hochschule Ludwigsburg, RegiOLauftreff, germany
sprint
Stadtteilfest Zwetschgenwäldle Öhringen (2018-06-23)
laupäev 23 juuni 2018
Kategooria: Training
Zwetschgenwäldle, germany
Hollola-Jukola 7. Leg (2018-06-17)
pühapäev 17 juuni 2018
Kategooria: Competition
Hälvälä, finland
relay, vahetus 7
Hollola-Jukola Training (2018-06-16)
laupäev 16 juuni 2018
Kategooria: Training
Hälvälänkangas, finland
LRL Stockach Race 2 (2018-06-10)
pühapäev 10 juuni 2018
Kategooria: Competition
Stadt Stockach, TV Jahn Zizenhausen, germany
sprint
LRL Stockach Race 1 (2018-06-10)
pühapäev 10 juuni 2018
Kategooria: Competition
Stadt Stockach, TV Jahn Zizenhausen, germany
sprint
Regional Champs MIddle Distance (2018-06-09)
laupäev 9 juuni 2018
Kategooria: Competition
Tannwald, TV Mönchweiler, germany
WOD Böbingen Sprint short (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Kategooria: Training
Sportgelände Böbingen, TGV Horn, germany
sprint
WOD Böbingen Sprint long (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Kategooria: Training
Sportgelände Böbingen, TGV Horn, germany
sprint
WOD Böbingen Sprint middle (2018-05-26)
laupäev 26 mai 2018
Kategooria: Training
Sportgelände Böbingen, TGV Horn, germany
sprint
3 Days of Belgium Day 3 (2018-05-21)
esmaspäev 21 mai 2018
Kategooria: Competition
Bouillong, Balise 10, belgium
3 Days of Belgium Day 2 (2018-05-20)
pühapäev 20 mai 2018
Kategooria: Competition
Pussemange, Balise 10, belgium
3 Days of Belgium Day 1 (2018-05-19)
laupäev 19 mai 2018
Kategooria: Competition
Sugny, Balise 10, belgium
3_Days of Belgium Training (2018-05-18)
reede 18 mai 2018
Kategooria: Training
Sugny, Balise 10, belgium
JLVK Coach score race (2018-05-06)
pühapäev 6 mai 2018
Kategooria: Competition
Dubrow, Kaulsdorfer OLV, germany
score
JLVK Coach Race (2018-05-05)
laupäev 5 mai 2018
Kategooria: Competition
Kesselberge, SV IHW Alex Berlin, germany
5. Offenbacher Frühlingssprint (2018-04-15)
pühapäev 15 aprill 2018
Kategooria: Competition
Campus Uni Mainz, Gymnasion Offenbach, germany
sprint
Just-For-Fun-Sprint Mainz (2018-04-15)
pühapäev 15 aprill 2018
Kategooria: Competition
Campus Uni Mainz (Ost), germany
sprint
Easter trainingcamp (2018-04-06)
reede 6 aprill 2018
Kategooria: Training
collect controls, D-Kader STB, slovenia
Easter trainnigcamp set controls (2018-04-06)
reede 6 aprill 2018
Kategooria: Training
Presnica, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp following middle distance (2018-04-06)
reede 6 aprill 2018
Kategooria: Training
Veliki Dol, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp set controls (2018-04-05)
neljapäev 5 aprill 2018
Kategooria: Training
Divaska jama, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp folowing contours (2018-04-05)
neljapäev 5 aprill 2018
Kategooria: Training
Krajna vas, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamper Sprint trainin (2018-04-04)
kolmapäev 4 aprill 2018
Kategooria: Training
Koper, D-Kader STB, slovenia
sprint
Easter trainigcamp following control nests (2018-04-03)
teisipäev 3 aprill 2018
Kategooria: Training
Kazlje, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp set controls (2018-04-03)
teisipäev 3 aprill 2018
Kategooria: Training
Kazlje, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp loops (2018-04-03)
teisipäev 3 aprill 2018
Kategooria: Training
Dobravlje, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp loops following part 2 (2018-04-03)
teisipäev 3 aprill 2018
Kategooria: Training
Dobravlje, D-Kader STB, slovenia
Easter trainingcamp loops following part 1 (2018-04-03)
teisipäev 3 aprill 2018
Kategooria: Training
Dobravlje, D-Kader STB, slovenia
Easter4 Day 4 (2018-04-02)
esmaspäev 2 aprill 2018
Kategooria: Competition
Srednji, croatia
Easter4 Day 3 (2018-04-01)
pühapäev 1 aprill 2018
Kategooria: Competition
Niska, croatia
Easter4 Day 2 (2018-03-31)
laupäev 31 märts 2018
Kategooria: Competition
Srednji, croatia
Easter4 Day 1 (2018-03-30)
reede 30 märts 2018
Kategooria: Competition
Creski maslinici, croatia
Training Teck (2018-03-11)
pühapäev 11 märts 2018
Kategooria: Training
Dettingen Hinterberg, OL-Team Filder, germany
Winterlaufserie Hagelloch middle (2018-02-18)
pühapäev 18 veebruar 2018
Kategooria: Training
Hornkopf, SV Wannweil, germany
Winterlaufserie Hagelloch Long (2018-02-18)
pühapäev 18 veebruar 2018
Kategooria: Training
Hornkopf, SV Wannweil, germany
3. K-Sprint (2018-02-04)
pühapäev 4 veebruar 2018
Kategooria: Competition
Kusterdingen, germany
1.RMRL 2018 Darmstadt (2018-01-28)
pühapäev 28 jaanuar 2018
Kategooria: Competition
Dachsberg, TSG Bad König, germany
Wurmlingen training collecting controls (2018-01-21)
pühapäev 21 jaanuar 2018
Kategooria: Training
Wurmlinger Berg, SV Wannweil, germany
Wurmlingen Training checking controls (2018-01-21)
pühapäev 21 jaanuar 2018
Kategooria: Training
Wurmlinger Berg, SV Wannweil, germany
Wurmlingen Training set controls (2018-01-21)
pühapäev 21 jaanuar 2018
Kategooria: Training
Wurmlinger Berg, SV Wannweil, germany
Mutschel-Ol Part 2 (2018-01-13)
laupäev 13 jaanuar 2018
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 1 (2018-01-13)
laupäev 13 jaanuar 2018
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany