RSS-feed

Welcome to my digital orienteering map arcive!

At this site I will publish maps and routes from my orienteering competitions and trainings.
For my training log see also: Attackpoint log
Tschaekob's orienteering training log

Arge-Alp Cup Individual (13-10-2019)
Søndag 13 Oktober 2019
Kategori: Competition
Got Grond Salouf-Mon, OLG Chur, Switzerland
Arge-Alp Cup Relay (12-10-2019)
Lørdag 12 Oktober 2019
Kategori: Competition
Tigignas - Parsonz, OLG Chur, Switzerland
relay, etape 3
Regional Ranking Event Lorch (22-09-2019)
Søndag 22 September 2019
Kategori: Competition
Bembemberlesberg, TGV Horn, germany
Control picking Ohanstetten (21-09-2019)
Lørdag 21 September 2019
Kategori: Training
Tränkstein, SV Wannweil, germany
Controll setting Ohnastetten (21-09-2019)
Lørdag 21 September 2019
Kategori: Training
Tränkstein, SV Wannweil, germany
Regiona lRanking Event Test Run (20-09-2019)
Fredag 20 September 2019
Kategori: Training
Tränkstein, SV Wannweil, germany
German Championships Team (15-09-2019)
Søndag 15 September 2019
Kategori: Competition
Harz A: Gläntan, MTK Bad Harzburg, germany
team
German Championships Relay (14-09-2019)
Lørdag 14 September 2019
Kategori: Competition
Harz A: Kellwasser Event, MTK Bad Harzburg, germany
relay, etape 3
National Ranking Event Walddrehna (08-09-2019)
Søndag 8 September 2019
Kategori: Competition
Gehrener Heide, USV TU Dresden, germany
long
German Championships Middle (07-09-2019)
Lørdag 7 September 2019
Kategori: Competition
Gehrener Heide, USV TU Dresden, germany
middle
RheinMainCityRace (25-08-2019)
Søndag 25 August 2019
Kategori: Competition
Darmstadt, OLV Steinberg, germany
RheinMainCityRace Doppelsprint 2 (24-08-2019)
Lørdag 24 August 2019
Kategori: Competition
Arheilgen West, OLV Steinberg, germany
sprint
RheinMainCityRace Doppelsprint 1 (24-08-2019)
Lørdag 24 August 2019
Kategori: Competition
Arheilgen Ost, OLV Steinberg, germany
sprint
RheinMainCityRace Prolog (23-08-2019)
Fredag 23 August 2019
Kategori: Competition
Woogviertel, OLV Steinberg, germany
sprint
WOC Spectator Race Day 6 (17-08-2019)
Lørdag 17 August 2019
Kategori: Competition
Mork lordag, norway
WOC Spectator Race Day 5 (16-08-2019)
Fredag 16 August 2019
Kategori: Competition
Mork fredag, norway
WOC Spectator Race Day 4 (15-08-2019)
Torsdag 15 August 2019
Kategori: Competition
Byens Marker, norway
middle
WOC Spectator Race Day 3 (14-08-2019)
Onsdag 14 August 2019
Kategori: Competition
Mork onsdag, norway
middle
WOC Spectator Race Day 2 (13-08-2019)
Tirsdag 13 August 2019
Kategori: Competition
Kantterudfjellet, norway
middle
WOC Spectator Race Day 1 (12-08-2019)
Mandag 12 August 2019
Kategori: Competition
Sarpsborg sentrum, norway
sprint
Nighthawk 8. leg (11-08-2019)
Søndag 11 August 2019
Kategori: Competition
Slattumsrøa, Lillomarka OLAG, norway
relay, etape 8
Nighthawk 4. leg (10-08-2019)
Lørdag 10 August 2019
Kategori: Competition
Slattumsrøa, Lillomarka OLAG, norway
relay night, etape 4
Regional Ranking Event Nellingen Race 2 (20-07-2019)
Lørdag 20 Juli 2019
Kategori: Competition
Nellingen In den Anlagen, OL-Team Filder, germany
sprint
Regional Ranking Event Nellingen Race 1 (20-07-2019)
Lørdag 20 Juli 2019
Kategori: Competition
Nellingen In den Anlagen, OL-Team Filder, germany
sprint
Regional Championchips BW Long (14-07-2019)
Søndag 14 Juli 2019
Kategori: Competition
Ohlsbach, OLG Ortenau, germany
Kangasala Jukolan Viesti leg 3 (16-06-2019)
Søndag 16 Juni 2019
Kategori: Competition
Valkeisvuori, SK Kangasala, finland
relay, etape 3
Jukolan Viesti Model Event (15-06-2019)
Lørdag 15 Juni 2019
Kategori: Training
Telavuori, SK Kangasala, finland
National Ranking Event Börnichen (10-06-2019)
Mandag 10 Juni 2019
Kategori: Competition
Börnichen, SV Lengefeld, germany
German Championships Sprint Relay (09-06-2019)
Søndag 9 Juni 2019
Kategori: Competition
Annaberg Buchholz, SV Lengefeld, germany
sprint relay
German Championships Sprint A-Final (09-06-2019)
Søndag 9 Juni 2019
Kategori: Competition
Annaberg Buchholz, SV Lengefeld, germany
sprint
German Championships Sprint Qualification (09-06-2019)
Søndag 9 Juni 2019
Kategori: Competition
Annaberg-Buchholz, SV Lengefeld, gerrmany
sprint
National Ranking Event Annaberg-Buchholz Part 2 (08-06-2019)
Lørdag 8 Juni 2019
Kategori: Competition
Neu Amerika, SV Lengefeld, germany
National Ranking Event Annaberg-Buchholz Part1 (08-06-2019)
Lørdag 8 Juni 2019
Kategori: Competition
Neu Amerika, SV Lengefeld, germany
24h-Orienteering DN8 (02-06-2019)
Søndag 2 Juni 2019
Kategori: Competition
Kaltes Tal, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering DN3 (02-06-2019)
Søndag 2 Juni 2019
Kategori: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering EN7 (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Competition
Schüsselgrund, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering D4 (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering E7 (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Competition
Kaltes Tal, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering D7 (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Competition
Schüsselgrund, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering TH2 (01-06-2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Kategori: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
WOD Horn (18-05-2019)
Lørdag 18 Maj 2019
Kategori: Training
Horner Hütte, TGV Horn, germany
WOD Stuttgart (15-05-2019)
Onsdag 15 Maj 2019
Kategori: Training
Unicampus Vaihingen, germany
Regional ranking Event Baden-Württemberg Öhringen (05-05-2019)
Søndag 5 Maj 2019
Kategori: Competition
Cappelaue, germany
JLVK Score-O (28-04-2019)
Søndag 28 April 2019
Kategori: Competition
Rock on the Rocks, OLG REgensburg, germany
JLVK coach race long (27-04-2019)
Lørdag 27 April 2019
Kategori: Competition
Rock on the Rocks, OLG Regensburg, germany
STB/BTB Training Campbulgarian relay (20-04-2019)
Lørdag 20 April 2019
Kategori: Training
Kochholz, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (19-04-2019)
Fredag 19 April 2019
Kategori: Training
Dürrloch, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp shadow reduced map (19-04-2019)
Fredag 19 April 2019
Kategori: Training
Dürrloch, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (19-04-2019)
Fredag 19 April 2019
Kategori: Training
Burgweinting, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Sprint (19-04-2019)
Fredag 19 April 2019
Kategori: Training
Burgweinting, Landeskader STB/BTB, germany
sprint
STB/BTB Training Camp Shadow and collect controlls (18-04-2019)
Torsdag 18 April 2019
Kategori: Training
Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (18-04-2019)
Torsdag 18 April 2019
Kategori: Training
Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Training (17-04-2019)
Onsdag 17 April 2019
Kategori: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (17-04-2019)
Onsdag 17 April 2019
Kategori: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Schadow Contour-O (17-04-2019)
Onsdag 17 April 2019
Kategori: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (17-04-2019)
Onsdag 17 April 2019
Kategori: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Shadow corridor (16-04-2019)
Tirsdag 16 April 2019
Kategori: Training
Kochholz, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Shadow short course (15-04-2019)
Mandag 15 April 2019
Kategori: Training
Räuberhöle, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (15-04-2019)
Mandag 15 April 2019
Kategori: Training
Räuberhöle, Landeskader STB/BTB, germany
Shadowing (07-04-2019)
Søndag 7 April 2019
Kategori: Training
Moosplatte, SV Wannweil, germany
Training day set controls (07-04-2019)
Søndag 7 April 2019
Kategori: Training
Moosplatte, SV Wannweil, germany
Training Buoch (06-04-2019)
Lørdag 6 April 2019
Kategori: Training
Buoch, regiOLauftreff, germany
Regional Ranking Event Baden-Württemberg Karlsruhe (30-03-2019)
Lørdag 30 Marts 2019
Kategori: Competition
Ettlingen-Süd, TuS Karlsruhe-Rüppur, germany
Panorama-OL (17-03-2019)
Søndag 17 Marts 2019
Kategori: Training
Teckberg, OL-Team Filder, germany
K-Sprint (27-01-2019)
Søndag 27 Januar 2019
Kategori: Competition
Kusterdingen, germany
Training Götzenbach (20-01-2019)
Søndag 20 Januar 2019
Kategori: Training
Götzenbach 2, germany
Collect Controls (12-01-2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Kategori: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 3 (12-01-2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Kategori: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 2 (12-01-2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Kategori: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 1 (12-01-2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Kategori: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany