RSS voog

Welcome to my digital orienteering map arcive!

At this site I will publish maps and routes from my orienteering competitions and trainings.
For my training log see also: Attackpoint log
Tschaekob's orienteering training log

National Ranking Event Walddrehna (2019-09-08)
pühapäev 8 september 2019
Kategooria: Competition
Gehrener Heide, USV TU Dresden, germany
long
German Championships Middle (2019-09-07)
laupäev 7 september 2019
Kategooria: Competition
Gehrener Heide, USV TU Dresden, germany
middle
RheinMainCityRace (2019-08-25)
pühapäev 25 august 2019
Kategooria: Competition
Darmstadt, OLV Steinberg, germany
RheinMainCityRace Doppelsprint 2 (2019-08-24)
laupäev 24 august 2019
Kategooria: Competition
Arheilgen West, OLV Steinberg, germany
sprint
RheinMainCityRace Doppelsprint 1 (2019-08-24)
laupäev 24 august 2019
Kategooria: Competition
Arheilgen Ost, OLV Steinberg, germany
sprint
RheinMainCityRace Prolog (2019-08-23)
reede 23 august 2019
Kategooria: Competition
Woogviertel, OLV Steinberg, germany
sprint
WOC Spectator Race Day 6 (2019-08-17)
laupäev 17 august 2019
Kategooria: Competition
Mork lordag, norway
WOC Spectator Race Day 5 (2019-08-16)
reede 16 august 2019
Kategooria: Competition
Mork fredag, norway
WOC Spectator Race Day 4 (2019-08-15)
neljapäev 15 august 2019
Kategooria: Competition
Byens Marker, norway
middle
WOC Spectator Race Day 3 (2019-08-14)
kolmapäev 14 august 2019
Kategooria: Competition
Mork onsdag, norway
middle
WOC Spectator Race Day 2 (2019-08-13)
teisipäev 13 august 2019
Kategooria: Competition
Kantterudfjellet, norway
middle
WOC Spectator Race Day 1 (2019-08-12)
esmaspäev 12 august 2019
Kategooria: Competition
Sarpsborg sentrum, norway
sprint
Nighthawk 8. leg (2019-08-11)
pühapäev 11 august 2019
Kategooria: Competition
Slattumsrøa, Lillomarka OLAG, norway
relay, vahetus 8
Nighthawk 4. leg (2019-08-10)
laupäev 10 august 2019
Kategooria: Competition
Slattumsrøa, Lillomarka OLAG, norway
relay night, vahetus 4
Regional Ranking Event Nellingen Race 2 (2019-07-20)
laupäev 20 juuli 2019
Kategooria: Competition
Nellingen In den Anlagen, OL-Team Filder, germany
sprint
Regional Ranking Event Nellingen Race 1 (2019-07-20)
laupäev 20 juuli 2019
Kategooria: Competition
Nellingen In den Anlagen, OL-Team Filder, germany
sprint
Regional Championchips BW Long (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Competition
Ohlsbach, OLG Ortenau, germany
Kangasala Jukolan Viesti leg 3 (2019-06-16)
pühapäev 16 juuni 2019
Kategooria: Competition
Valkeisvuori, SK Kangasala, finland
relay, vahetus 3
Jukolan Viesti Model Event (2019-06-15)
laupäev 15 juuni 2019
Kategooria: Training
Telavuori, SK Kangasala, finland
National Ranking Event Börnichen (2019-06-10)
esmaspäev 10 juuni 2019
Kategooria: Competition
Börnichen, SV Lengefeld, germany
German Championships Sprint Relay (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: Competition
Annaberg Buchholz, SV Lengefeld, germany
sprint relay
German Championships Sprint A-Final (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: Competition
Annaberg Buchholz, SV Lengefeld, germany
sprint
German Championships Sprint Qualification (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: Competition
Annaberg-Buchholz, SV Lengefeld, gerrmany
sprint
National Ranking Event Annaberg-Buchholz Part 2 (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Kategooria: Competition
Neu Amerika, SV Lengefeld, germany
National Ranking Event Annaberg-Buchholz Part1 (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Kategooria: Competition
Neu Amerika, SV Lengefeld, germany
24h-Orienteering DN8 (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Kategooria: Competition
Kaltes Tal, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering DN3 (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Kategooria: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering EN7 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
Schüsselgrund, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering D4 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering E7 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
Kaltes Tal, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering D7 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
Schüsselgrund, USV Jena, germany
relay
24h-Orienteering TH2 (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: Competition
Waldbad "Herzog Ernst", USV Jena, germany
relay
WOD Horn (2019-05-18)
laupäev 18 mai 2019
Kategooria: Training
Horner Hütte, TGV Horn, germany
WOD Stuttgart (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Training
Unicampus Vaihingen, germany
Regional ranking Event Baden-Württemberg Öhringen (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: Competition
Cappelaue, germany
JLVK Score-O (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: Competition
Rock on the Rocks, OLG REgensburg, germany
JLVK coach race long (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: Competition
Rock on the Rocks, OLG Regensburg, germany
STB/BTB Training Campbulgarian relay (2019-04-20)
laupäev 20 aprill 2019
Kategooria: Training
Kochholz, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Training
Dürrloch, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp shadow reduced map (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Training
Dürrloch, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Training
Burgweinting, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Sprint (2019-04-19)
reede 19 aprill 2019
Kategooria: Training
Burgweinting, Landeskader STB/BTB, germany
sprint
STB/BTB Training Camp Shadow and collect controlls (2019-04-18)
neljapäev 18 aprill 2019
Kategooria: Training
Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (2019-04-18)
neljapäev 18 aprill 2019
Kategooria: Training
Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Training (2019-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2019
Kategooria: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp collect controls (2019-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2019
Kategooria: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Schadow Contour-O (2019-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2019
Kategooria: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (2019-04-17)
kolmapäev 17 aprill 2019
Kategooria: Training
Hexenküche, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Shadow corridor (2019-04-16)
teisipäev 16 aprill 2019
Kategooria: Training
Kochholz, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Shadow short course (2019-04-15)
esmaspäev 15 aprill 2019
Kategooria: Training
Räuberhöle, Landeskader STB/BTB, germany
STB/BTB Training Camp Set controls (2019-04-15)
esmaspäev 15 aprill 2019
Kategooria: Training
Räuberhöle, Landeskader STB/BTB, germany
Shadowing (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Kategooria: Training
Moosplatte, SV Wannweil, germany
Training day set controls (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Kategooria: Training
Moosplatte, SV Wannweil, germany
Training Buoch (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: Training
Buoch, regiOLauftreff, germany
Regional Ranking Event Baden-Württemberg Karlsruhe (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Competition
Ettlingen-Süd, TuS Karlsruhe-Rüppur, germany
Panorama-OL (2019-03-17)
pühapäev 17 märts 2019
Kategooria: Training
Teckberg, OL-Team Filder, germany
K-Sprint (2019-01-27)
pühapäev 27 jaanuar 2019
Kategooria: Competition
Kusterdingen, germany
Training Götzenbach (2019-01-20)
pühapäev 20 jaanuar 2019
Kategooria: Training
Götzenbach 2, germany
Collect Controls (2019-01-12)
laupäev 12 jaanuar 2019
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 3 (2019-01-12)
laupäev 12 jaanuar 2019
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 2 (2019-01-12)
laupäev 12 jaanuar 2019
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany
Mutschel-OL Part 1 (2019-01-12)
laupäev 12 jaanuar 2019
Kategooria: Training
Lindenhäule, SV Wannweil, germany